Vodafone’un Kaçmaz Kırmızı Kampanyasıyla herkes kazanıyor

18 Kasım 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Vodafone, dijital kanallarda “Kaçmaz

18 Kasım 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Vodafone, dijital kanallarda “Kaçmaz Kırmızı” adıyla düzenlediği kampanyayla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor.

Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyaların ikincisi sonuçlandı. Kampanya kapsamında, tarife değişikliği ve tarife kontratlama yapan müşterilere 1 ay geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere Social Pass hediye edilirken, Otomatik Ödeme Talimatı veren faturalı müşterilere 5 gün geçerli 5 GB, Honor 8A Pro akıllı telefon satın alan müşterilere ise ayda sadece 1 TL ödeme imkânı sunuldu. Ayrıca, “Tahmin Et Kazan” oyunundaki şans numarasının bir hanesi azaltılarak müşterilerin iPhone XR kazanma olasılığı artırıldı. Diğer yandan, TL yüklemesi yapan ve Kolay Paket alan faturasız müşterilere 5 gün geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere 1 hafta geçerli 3 GB hediye edildi. Kampanyada, kurumsal müşterilere ise 1 hafta geçerli 5 GB mobil internet 10 TL’den sunuldu.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığımız ürün ve servislerle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Yanımda üzerinden düzenlediğimiz ‘Kaçmaz Kırmızı’ kampanyasıyla müşterilerimize çeşitli faydalar sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için kazandıran kampanyalar düzenlemeye ve müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Türkiye hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2019 itibarıyla 24,1 milyon mobil müşteriye ve yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Hibya Haber Ajansı

356
Okunma