Simon-Kucher & Partners, Perakende Günleri’nde Fiyatı Yönetmek üzerine konuşacak

stanbul, 2 Aralık 2019 - Fonksiyonel anlamda uzmanlık geliştiren Simon-Kucher & Partners satış, pazarlama, strateji ve dijital dönüşüm odaklı hizmet veren bir danışmanlık firması olarak sektörün yol

stanbul, 2 Aralık 2019 - Fonksiyonel anlamda uzmanlık geliştiren Simon-Kucher & Partners satış, pazarlama, strateji ve dijital dönüşüm odaklı hizmet veren bir danışmanlık firması olarak sektörün yol haritasını çizmede önemli bir rol üstlenmeye devam ediyor. 1985 Almanya çıkışlı olan ve 25 ülkede 38 ofiste hizmet veren firma diğer danışmanlık şirketlerinden farklı olarak, global bir networkün parçası. Bu bilgi ve deneyimi aktarmak, gelecek yılların yol haritasını çizmek için Simon-Kucher & Partners yöneticileri Perakende Günleri’ne konuşmacı olarak katılacaklar.

Simon-Kucher & Partners yöneticileri Mert Terzioğlu ve Okan Çetintürk bu sene Perakende Günleri’nin, 5 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Perakende Çözümleri Sahnesinde “Sıcak Gündem: Fiyatı Yönetmek” başlıklı oturumda yer alacaklar. Perakendenin dönüşümünde önemli rol oynayan teknolojik gelişmelerin ve geleceğin perakendesinin inceleneceği bu sahnede, ürün ve hizmet fiyatlarını gerçek iş durumlarına göre optimize eden Simon-Kucher & Partners yöneticileri, müşterinin yeni beklentilerini ortaya koyarak doğru fiyatlandırmanın esaslarını anlatacaklar. Hem bilimsel hem de davranışsal bulguları değerlendirmeyi gerektiren bir alan olan perakendede fiyatlandırma yönetiminin daha kapsamlı bir bakış açısı olan ciro, portföy, promosyon ve omnichannel yönetiminden geçtiğini güncel araştırmalarla ele alınacağı bir konuşma gerçekleştirecekler.

Müşterinin önümüzdeki dönemde kendini nasıl hazırladığına değinecek olan Terzioğlu ve Çetintürk, gelecek yıllarda sektörün yolunu çizmesine destek olacak veriler paylaşacaklar.


Hibya Haber Ajansı

816
Okunma