Pınar Karşıyaka ve Sportive’den basketbolseverler için taraftar buluşması

Sportive’in forma ve spor giyim partneri olduğu Pınar Karşıyaka Basketbol takımının 2019-2020 sezonunda giydiği maç formaları ve lisanslı ürünleri, Pınar Karşıyaka basketbolcularının katılımıyla

Sportive’in forma ve spor giyim partneri olduğu Pınar Karşıyaka Basketbol takımının 2019-2020 sezonunda giydiği maç formaları ve lisanslı ürünleri, Pınar Karşıyaka basketbolcularının katılımıyla İzmir MaviBahçe AVM’de taraftarlara tanıtılacak.

Karşıyaka’nın dillere pelesenk olmuş “kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf” sloganından alınan ilhamla tasarlanan ve #burasikarsiyaka mottosuyla hazırlanan formaların imza gününe ING Basketbol Süper Ligi’nde lider olan Pınar Karşıyaka’nın bütün oyuncuları katılacak.

İzmir MaviBahçe AVM’nin meydanında düzenlenecek taraftar buluşması ve imza günü 17 Kasım Pazar günü 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Basketbolseverler, Sportive tarafından üretilen Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı maç formaları ve lisanslı ürünlerine Pınar Karşıyaka Arena’daki mağazadan ve www.sportive.com.tr adresinden ulaşabilecek.

Hibya Haber Ajansı

1.9b
Okunma