Kayak ve snowboard ile ilgili aradığınız tüm ürünler Decathlon’da

Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’da 70 farklı spor dalında binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz! Decathlon’un kış sporları markası Wed’ze’nin

Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’da 70 farklı spor dalında binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz! Decathlon’un kış sporları markası Wed’ze’nin amatörden profesyonele çocuktan yetişkine farklı yaş grupları ve seviyeler için çok uygun fiyatlara kayak/snowboard ekipmanları, kıyafetleri ve aksesuarları bulunuyor.

Farklı seviyelerde kayak ve snowboard yapanların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan yüzlerce ürün Decathlon mağazalarında!

Soğuktan çekinmeden kayak yapmanızı sağlayacak kayak ve snowboard mont ve pantalonları; pistte yer tutuş sağlayan ve daha az düşmeniz için denge hatalarını tolere eden özel snowboardlar, güneşli ya da bulutlu havalarda %100 UV korumalı buğu önleyici bir gözlükler, sırt koruma özelliği de bulunan Reverse sırt çantaları, rengarenk bere ve eldiven gibi aksesuarlar, güvenlik ve konfor odaklı ürünleriyle başlangıç-orta seviye ve deneyimli sporcular için geniş bir kayak ve snowboard ürün gamı Decathlon mağazalarında!


Hibya Haber Ajansı

334
Okunma