news-details

Jaecoo’nun ilk şehirli Off-Road modeli Jaecoo 7 Türkiye için geri sayıma başladı

“Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine” felsefesiyle Nisan 2023’te tanıtılan yeni nesil arazi aracı markası Jaecoo, ilk şehirli off-road modeli Jaecoo 7’yi Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Üst seviye teknolojiye sahip donanımları ve sürüş sistemleriyle hem şehir içi hem de arazi şartlarına uygun olarak tasarlanan Jaecoo 7, Türkiye’de tanıtıldı.

Jaecoo’nun ilk SUV modeli olan Jaecoo 7 modeli, yeni off-road SUV deneyiminin öncüsü olarak yollara çıkıyor. Jaecoo 7, güçlü ve estetik tasarımıyla segmentinin en iddialı modeli olacak. Araç, küresel bir tasarım ekibinin bilgi ve becerilerini harmanlayarak markanın benzersiz tasarım dilini oluşturuyor. Jaecoo 7, seçkin şehirli görünümüyle bir off-road aracının sağlamlığını birleştiriyor.

Tasarımıyla henüz ilk bakışta gönülleri fetheden Jaecoo 7, yeni nesil şehirli bir arazi aracı olarak Jaecoo’nun yenilikçi ve tescilli teknolojisi ARDIS (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) ile etkileyici bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu gelişmiş sistem, Jaecoo 7’nin yedi farklı sürüş senaryosunda şehir içi, banliyö, otoban, kum, su, kar, çamur, koşullarında güvenle ilerlemesine olanak tanıyarak kullanıcılara her türlü sürüş koşulunda üst düzey sürüş deneyimi sağlıyor.

Geleneksel arazi araçlarının üstün arazi performansını sunmakla kalmayan Jaecoo 7, aynı zamanda geleneksel arazi SUV araçlar için önemli bir yeniliğe işaret eden  modern ve akıllı unsurları da bünyesinde barındırıyor. Gücünü inovasyondan alan Jaecoo, bu güçle Türkiye ve Avrasya pazarındaki tüm değer zincirinde ürünlerinin, teknolojisinin, bayilerinin ve ekosisteminin uygulanmasını hızlandırıyor.

Jaecoo 7, planlara göre resmi olarak yılın ikinci yarısında Türkiye pazarına girecek. Böylece Jaecoo 7, Türk kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş seçenekler sunarken, üstün performansıyla Türkiye off-road SUV pazarında yeni bir trende öncülük edecek.

  Hibya Haber Ajansı