Fora'dan sınırlı sayıda erken hasat zeytinyağı

Zeytin hasadının başlamasıyla birlikte ForaZeytin, Eylül ve Ekim aylarında toplananzeytinlerden ürettiği natürel sızma zeytinyağını özel lezzetler arayantüketicilerle buluşturuyor. Erken hasat

Zeytin hasadının başlamasıyla birlikte ForaZeytin, Eylül ve Ekim aylarında toplananzeytinlerden ürettiği natürel sızma zeytinyağını özel lezzetler arayantüketicilerle buluşturuyor. Erken hasat zamanında yeni yeni yağlanmaya başlayanzeytinler, soğuk sıkım tekniği ile zeytinin en saf hali zeytinyağına dönüşüyor.Mevyemsi aromasını korumak için filtre edilmeden paketlenen zeytinyağı, hafifbulanık yapısı ve yoğun lezzeti ile ön plana çıkıyor.

Sınırlı sayıda üretilen erken hasat filtresizzeytinyağları, shop.forazeytin.com.tr adresi ve Fora Zeytin fabrika satışmağazalarında satışa sunuldu.

Fora Zeytin Hakkında:

Fora Zeytin’in yüksek kaliteli zeytinve zeytinyağı ürünleri Balıkesir’in Havran ilçesinde bulunan son teknoloji iledonatılmış tesislerinde üretilmektedir. Dünyanın en büyük zeytin işlemetesislerinden biri olan fabrika 1994 yılında kurulmuştur. Fora, yüksek kalitezeytinleri Türkiye’nin en iyi zeytin yetiştiren bölgelerinden seçmektedir.Toplandığı gibi fabrikaya gelen zeytinler, ileri teknoloji ile işlenerek, tümtazeliği ve enfes tadı ile hijyenik olarak sofralara ulaşmaktadır. Çevre vesağlık sorumluluğu Fora Zeytin’in birinci önceliğidir. Zeytin ürünlerininyanında Fora; lezzet, sağlık ve güven arayanlar için sınırlı miktarlardaNatürel Sızma Zeytinyağı da üretmektedir.

Hibya Haber Ajansı

414
Okunma