Çocukların hayallerindeki dünya, Maylo ambalajlarında

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Maylo Resim Şöleni ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) etkinlik noktalarında nitelikli eğitim desteği alan çocukların hayal ettiği dünyayı Maylo ambalajlarına taşıdı.

ŞOK marketlerde 21 Ekim itibariyle satışa sunulan Maylo Resim Şöleni ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmı -10 yıldır olduğu gibi- yine TEGV’e bağışlanacak.

 

Lila Group, Maylo markası ile hayata geçirdiği Maylo Resim Şöleni kapsamında ‘Hayalinizdeki dünya nasıl bir yer?’ sorusunun cevabını resmeden TEGV’li çocukların resimlerinden oluşan özel ambalajlı ‘Resim Şöleni’ ürünleri tasarladı. ‘Resim Şöleni’ kapsamında tüm ŞOK marketlerde satışa sunulacak Tuvalet Kağıdı, Havlu Kağıt ve Peçete satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmı ile Türkiye genelinde TEGV birimindeki çocukların temel eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunacak.

 

Geleceğimizin emanetçisi çocuklarımızın eğitimine destek veren Maylo ve ŞOK iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Lila Group CEO’su Alp Öğücü kampanyayla ilgili olarak şunları söyledi: “2010 yılında TEGV ile iş birliğine giderek temizlik kâğıdı sektörünün ilk sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirdik. 10 yıldır Maylo markalı ürünlerimizin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e bağışlayarak bugüne kadar 20.000’den fazla çocuğumuzun eğitimine destek olmak bizlere tarifsiz bir mutluluk yaşatıyor. Ocak ayında TEGV ile olan iş birliğimizin 10.yılını Maylo Resim Şöleni ile kutlamış, çocuklarımızdan hayal ettikleri dünyayı resmetmelerini istemiştik. Hepsi birbirinden kıymetli yüzlerce resim arasından kıymetli seçici kurulumuzun belirlediği 6 resmi ise şimdi Maylo ambalajlarımıza taşıyarak hem onları sanat yolculuklarında cesaretlendirmek hem de TEGV birimlerindeki çocuklarımızın ihtiyaçlarına olan desteğimizi sürdürmeyi arzu ettik. Çünkü inanıyoruz ki “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir…”

 

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı “Lila Group ve Maylo, TEGV’in en büyük destekçilerinden biri. Kendileri ile bugüne kadar birçok projeye imza attık. Grubun sponsorluğu ile Çorlu’da inşaat çalışmaları son aşamaya gelen Aysel Öğücü-Lila Öğrenim Birimimizde yılda 3500 çocuğumuzu daha nitelikli eğitimle buluşturacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Sene başında Çocuklarımızın “hayallerindeki dünya“ için yaptıkları resimlerin Maylo Resim Şöleni’nde kutlamış ve seçilen resimlerin sahibi olan çocuklarımızı hep birlikte İstanbul’da ağırlamıştık. Şimdi Şölen’de sergilenen resimleri Maylo ürünlerinin paketlerinde görecek olmak bizi ve çocuklarımızı heyecanlandırıyor. Umuyoruz ki çocuklarımızın resimlere döktükleri hayal ettikleri dünyadaki yerde yaşama imkanı bulurlar. Lila Group ve Maylo’ya çocuklarımız adına verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi.


Hibya Haber Ajansı

Okunma