Bu kış rahat bir nefes alın

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz iç mekanlarda hava kalitesini artırmanın en iyi yollarından biri hava temizleyici fan kullanmak... Hava temizleyici fanlar, özellikle çocuklu aileler ve yaşlılar

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz iç mekanlarda hava kalitesini artırmanın en iyi yollarından biri hava temizleyici fan kullanmak... Hava temizleyici fanlar, özellikle çocuklu aileler ve yaşlılar için iç mekân hava kalitesini artırmak için sağlıklı bir alternatif olurken, gönül rahatlığıyla nefes almaya olanak yaratıyor.

Hava temizleyici fanların etkili bir HEPA filtreye sahip olması önemli. HEPA filtreler havayı kirleten çok küçük zararlı maddeleri ve gazları tespit ederek hapsediyor, temizlenmiş havayı odaya dağıtarak iç mekân hava kalitesine katkı sağlıyor.

Hava temizleyici fanlar yalnızca bulunduğu odada etkisini gösterdiğinden, odadaki yeri, boyutu ve kullanım şekli gibi noktalara da dikkat etmek gerekiyor. Daha verimli bir sonuç alabilmek adına büyük aileler için birden fazla hava temizleyici kullanmak da bir seçenek oluyor.

Kaliteli bir nefes için Dyson’dan çözümler...

Dyson mühendislerinin evleri ve iç mekanlardaki havayı daha temiz tutmak için tasarladığı Dyson hava temizleyici fanlar, havadaki zararlı maddeleri tespit edip hapsederek rahat nefes almanızı sağlıyor.

Dyson Pure Hot+Cool™ hava temizleyici fan iç alandaki alerjen ve zararlı maddeleri tespit ediyor ve 0,1 mikron kadar küçük olan zararlı partiküllerin %99,95’ini hapsediyor. Havadaki zararlı gazları otomatik olarak algılıyor ve gerçek zamanlı olarak raporluyor.

Dengeli bir hava akışı için Air Multiplier™ teknolojisi kullanan ürün termostat ısı kontrolüyle otomatik olarak odayı hedef sıcaklıkta tutuyor. Odanın her yerinde kontrol sağlamak için havayı karıştırıyor ve dağıtıyor. Bu şekilde temizlenen havanın yayılımı için güçlü bir hava akışı yaratıyor.

Deliksiz bir gece uykusu için sunduğu gece moduyla hava kalitesini izlemeye ve havayı arındırmaya devam ederken, Dyson Link uygulamasıyla hava kalitesini akıllıca kontrol etme ve izleme imkânı sunuyor. Böylelikle çocuk odası için vazgeçilmez oluyor.

Dyson Pure Hot+Cool™ hava temizleyici fan, bu özelliklerinin yanı sıra Air Multiplier™ teknolojisiyle temizlenmiş ve ısıtılmış havayı odaya dağıtarak kış aylarında sıcak bir ortama da sahip olmanıza imkân yaratıyor.

Hibya Haber Ajansı

411
Okunma